Trudności z oddychaniem i podejrzenie nerwicy

Witam!.Od dłuzszego czasu cięzko mi się oddycha,nie moge wziąsc pełnego wdechu zeby poczuc ulgę,mam kontrolowany oddech.Byłem juz na przeswietlenie pluc ale nic nie wykazalo u kardiloga tez i nic.Niewiem co mam robić nie przejmowac sie tym?.Podejrzewano u mnie nerwice czy to moze byc to?.Dodam,że od czasu do czasu twardnieje mi brzuch tak sam z siebie,wczoraj tak jagby mi go wzdeło,cisnienie mi skacze niewiem co zrobić....Proszę o odpowiedz.Z góry dziękuje,Pozdrawiam.

Jeśli badania wykluczyły chorobowe podłoże objawów, faktycznie wskazuje to na nerwicę, czyli emocjonalne podłoże zaburzeń. Jak wynika z mojego doświadczenia, nerwica może dawać objawy wrażenia duszności, napięcia czy bólu mięśni. Proszę skorzystać z pomocy psychologa, psychoterapeuty, który pomoże poradzić sobie z uciążliwymi objawami.