Refluks i nerwica oraz duszności

Dzień dobry. Cierpię na refluks i nerwice. Często zrywam sie w nocy z nagłą dusznością, w dzień mam wzdęcia, które są silne i utrudniaja oddychanie a co za tym idzie szybko się męczę. Pytam ponieważ od około 2 lat mam powiększone węzły na całym ciele, byłem u masy lekarzy i wszyscy twierdzą że jest ok. Cierpiałem na przewlekłe zapalenie migdałków i mam alergie dlatego twierdzą że węzły są od tego. Dodam, że mam czasami dodatkowe skurcze które wyszły w holterze. Czy to mogą byc objawy chłoniaka?

Witaj,
jeżeli masz zdiagnozowaną nerwicę,potrzebna jest psychoterapia a może też farmaceutyki dla zminimalizowania niepokoju,który cały czas daje o sobie znać w postaci "bólu ciała",będąc jednocześnie zaburzeniem o podłożu emocjonalnym.I te właśnie emocje w procesie psychoterapii zostają uwolnione,wyrażone.Uczysz się także lepszych rozwiązań swoich problemów i ogólnego uspokojenia w osiąganiu celów.
Zachęcam i pozdrawiam dla zdrowia.