Trudności z zajściem w ciążę a owulacja

hm trudno stwierdzic od jakiego czasu, nie są to tez jakies regularne starania ze wzgledu na mój i męża tryb pracy często jest tak że sie mijamy, więc jak tylko jest okazja to sie staramy. Martwi mnie tylko to ze wiem kiedy mam dni płodne i jeśli wtedy do czegos doszlo to i tak nic z tego:(

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, wszystko zależy od częstości wspołżycia oraz czasu starania sie o dziecko. Dopiero po około roku stałego (3-4 razy w tygodniu współżyć) starania sie o dziecko można mowić o niepłodności wtórnej, jednakże jej etiologia moze byc złożona. Zalecam wizyte u ginekologa. Pozdrawiam