Twarde podbrzusze i złe samopoczucie po kuracji antybiotykowej - to normalne?

Dzień dobry. Mam 22 lata i od 2 tygodni choruję na zapalenie pęcherza moczowego. Lekarz przepisał mi antybiotyk, najpierw D*** 1000, który stosowałam przez 5 dni, a później C*** 500, który stosowałam przez 7 dni. Do tego lekarz ginekolog przepisał mi czopki dopochwowe, bo dostaam jeszcze infekcji pochwy. Ostatnio po tych antybiotykach bardzo źle się czuję. Najbardziej niepokoi mnie twarde podbrzusze, które mnie boli. Czy to normalne? Proszę o odpowiedź. PS. Biorę też tabletki antykoncepcyjne od 4 miesięcy.

Witam,

jeśli po leczeniu nie tylko nie nastąpiła poprawa, a dolegliwości wręcz nasiliły się, bądź dołączyły się nowe objawy, to wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego. Objawy nie muszą świadczyć o poważnym zagrożeniu, jednak nie można go wykluczyć, a ponieważ informacje podane w pytaniu są zbyt skromne, by to rozstrzygnąć, konieczne jest uzupełnienie wywiadu lekarskiego oraz badanie fizykalne.

Pozdrawiam