Twardnienie brzucha i założony pessar w 25. tygodniu ciąży

Witam.Jestem w 25tyg.ciąży,od dwóch mam założony pessar z uwagi na lejkowate ujście wewn.Miewam twardnienia brzucha na ktore biore 3x1 nospe,magnez i luteine.Twardnienia nadal są.Jakie leki rozkurczające mogłabym dostać od lekarza?Może coś jeszcze istnieje,co może mi pomóc i uchroni przed ewentualnym przedwczesnym porodem.

Lek. Tomasz Budlewski

na pewno konieczny jest odpoczynek i lezenie Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.