Twardy guzek na węźle potylicznym

Mam guzka na węźle potylicznym od 4tygodni. Jest twardy, nieprzesuwalny. Ponadto boli mnie brzuch pod lewym żebrem, czuje sie bardzo słabo, mam zawroty głowy. Dwa miesiące temu miałam robiona biopsje cienkoigłowa guza w piersi, wyszło ze nie ma komórek nowotworowych. Proszę mi napisac, jakie badania powinnam zrobic. I czy to moze byc coś poważnego.

Podała Pani tyle dolegliwości z różnych okolic ciała , że trudno je jakoś skojarzyć z jedną chorobą. Myślę , że lekarz pierwszego kontaktu zaplanuje dalsze badania lub skierowania do specjalistów po zbadaniu Pani! Ja -przez internet tego nie zrobię!!! zż