Tylko bym spała i płakała

Nie wiem, co mi jest, ale od jakiegoś czasu nic nie sprawia mi przyjemności. Non stop jestem śpiąca, nerwowa, bardzo często potrzebuję się wypłakać, bo inaczej nie jestem w stanie funkcjonować, wiecznie jest mi zimno i nic mi się nie chce. Już nie wiem, co mam robić :(:( Proszę o pomoc!

ponad rok temu

Witam!

Opisane przez Panią objawy mogą wskazywać na depresję. Sugerowałabym, aby zgłosiła się Pani do psychiatry, który po postawieniu pełnej diagnozy, wskaże odpowiednie leczenie. Proszę nie zwlekać z wizytą, ponieważ objawy mogą się nasilać.