Tyłozgięcie prawidłowej wielkości w ciąży

dzien dobry mam takie pyt jestem w drogiej ciazy tvstm w tylozgieciu prawidlowej wielkosci f-13mm z widocznym pojedyn gs-4mm(5 1)nie uwidoczniono zarodka ani jego tetna jp jl z przecietna iloscia pecherzykow w miedzy czasie od 6 dnikrwawienia dwa dni temu wyleciaklo cos podobnego do skrzepu zrobilam bhch wynik 365,300 ktory to tydz ciazy dzis znowu cos wylecilo ciaza zagrozona biore duphaston3razy2 i cyclomina 3razy 1 prosze o porade pomoc czemu tak dlugo krwawie i czy moglo dojsc do poroni

Aleksander Ropielewski

Na podstawie opisu nie można wykluczyć poronienia. Bez przeprowadzenia badania UG można jedynie podejrzewać skąd bierze się krwawienie. beta hCG sugeruje 4-6 tc.