Tyreocyty w rozmazie

Rozmazy zawierają tyreocyty leżące w luźnych grupach rozproszeniu oraz drobne strzępki koloidu.co to oznacza???jesli mozna wiedziec

To oznacza rożne rzeczy w zależności od tego skąd i jak to badanie zostało pobrane. Oczywiście można zakładać że akurat jest to biopsja cienkoigłowa tarczycy, ale dużo prościej jest jeśli pan napisze tego typu informacje. Z tego co pan pisze, oznacza to prawidłowy obraz rozmazu z biopsji cienkoigłowej tarczycy, ale i tak proponuje pokazać ten wynik lekarzowi który biopsje zlecił.