Ucisk na górze głowy, pieczenie i bóle oczu

witam mam pytanie moj tata od 2 lat ma ucisk na górze głowy i oczy a nawet nos czasami pieczenie w głowie ale nie moze opisac co dokładnie dzieje sie w jego głowie meczy sie z tym juz 2 lata dodam ze wszystkie wyniki sa dobre tomografia tez dobrze byl juz chyba w kazdym szpitalu i z kazego wypisuja go po kilkugodzinnej obserwacji co to moze byc

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Sądzę że jjeżeli są wykluczone przyczyny somatyczne warto zastanowić się nad przyczynami psychologicznym.