Ucisk nad mostkiem utrudniający oddychanie

Witam Od kilku dni odczuwam ucisk nad mostkiem nie jest on duzy lecz w malym stopniu utrudnia oddychanie. Ostatnio bylam przeziębiona tz zachrypniete gardlo, flegmy nie dalo sie odksztusic, przeszlo choc nadal krzakam. Czy moze to byc objaw nerwicy czy tez cos innego. Bo styczność z uciskiem w gardle, itp odczuciami przechodziłam.

WItam serdecznie, niestety to zbyt mało informacji aby poradzić Pani coś wiążącego.
Jeżeli stwierdzono u Pani newricę lękową to naturalnie jest możliwe, że to symptomy tej choroby, ale może są to też resztki przeziębienia ?
Proszę napisać za jakiś tydzień cuy coś się zmieniło.
Pozdrawiam

Ucisk nad mostkiem może mieć różne przyczyny, jedną z nich może być również stres czy lęk. Jednak, aby móc to jednoznacznie określić, zachęcam Panią do konsultacji z lekarzem, by najpierw wykluczyć przyczyny somatyczne ucisku w okolicach mostka.
Pozdrawiam serdecznie.