Uczucie bycia życiową nieudacznicą

Chyba jestem życiową nieudacznicą. Mam 26 lat..nie mam męża, dzieci, samochodu, zarabiam najniższą krajową. Nie wiem jak sobie w życiu sama poradzę jak teraz mieszkając z rodzicami, mogę sobie o dalszych studiach pomarzyć. Nie wiem gdzie mam szukać dorywczej pracy na pomorzu, aby wyciągnąć chociaż 5000zł. Więcej mi do szczęścia nie trzeba.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (można też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza