Uczucie ciężkości w głowie oraz drętwienie i osłabienie kończyn

Witam,od 2-3 m-ce spostrzegłam że coś dzieje się niepokojącego ze mną,najpierw z tyłu głowy (w dołku) jakieś dziwne osłabienie,ciężkość,strzykanie w szyi przy karku,chaos w głowie(bez bóli ),nawet kilka razy w tygodniu ,a ostatnio odrętwienie,lekkość,słabe czucie lewej ręki/nogi,czasami też prawej.Dodam że cierpię na migreny i objawy nie są związane z tą chorobą,ciśnienie też ok.Lekarz rodzinny przepisał 10 zastrz. Miligamma N,i dał skierowanie do neurologa,proszę o odpowiedź co mi może dolegać?

Lek. Tomasz Budlewski

Podaje Pani wiele niespecyficznych objawów w powyższym opisie i konieczne jest bezpośrednie badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego.