Uczucie gorąca przed snem

Mam 38 lat i wieczorem zawsze przed spanie robia mi sie gorace uda az pala a w stopy mi jest zimno.Na nic nie choruje i nie mam problemow zdrowotnych

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą mieć podłoże somatyczne lub też psychogenne. Przede wszystkim wskazane jest jednak wykluczenie schorzeń naczyniowych - sugeruję zatem wykonanie USG doppler naczyń kończyn dolnych.