Uczucie gorąca, ucisk w klatce piersiowej i mrowienia

Dziwna ruszająca się energia w brzuchu i po ciele,uczucie dużego gorąca na górnej części pleców,albo na wysokości piersi,jakby ściskanie dookoła ciała pod piersiami a także przechodzenie mrowienia po nogach a nieraz przez cale ciało jednym słowem dziwne objawy.Co mogą oznaczać?Co z tym robić?

Witam, po konsultacji u lekarza pierwszego kontaktu i wykluczeniu somatycznego podłoża objawów warto rozważyć spotkanie z psychologiem, podjęcie psychoterapii. "Dziwne objawy" brzmią jak metafora: "ruszająca się energia w brzuchu"; "uczucie dużego gorąca"; "jakby ściskanie dookoła ciała"; "przechodzenie mrowienia po nogach" i ciekawe, jeśli przyjąć takie rozumienie, co sobą komunikują. Zachęcam do odczytania "przesłania" w procesie psychoterapii. Pozdrawiam Danuta Michalczyk