Uczucie przelewania w brzuchu i powiększony brzuch

U mnie gdy np sie porusze schyle lub cos to cos mi w brzuchu przechodzi na jedna strone i odwrotnie gdy oodchyle sie do tyl to czuje takie wklesle miejsce a po stronach jajnikow jakby powiekszone wogole brzuch wydaje sie byc wiekszy szczegolnie podbrzusze nwm co mi moze byc mam okres normalnie dostaje a ten brzuch utrzymuje sie juz z 2msc co to moze byc?

Lek. Marta Gryszkiewicz

To może ma Pani jakąś bardzo duża torbiel jajnika. Wskazana konsultacja ginekologiczna i kontakt z lekarzem rodzinnym w celu poszukiwania innych niż ginekologiczne przyczyn powiększenia obwodu brzucha.