Udany seks i pomoc w domu przez byłego partnera

Czy udany sex,namiętność,czułość świadczy o miłości ze strony mężczyzny i jego chęci powrotu do domu?Wyprowadził się po cichu z domu bo był zmęczony,osaczony, chciał przemyśleć.Minął m-c i,5 dni.7 razy zostawał na noc kochaliśmy się z jego inicjatywy 5 razy.Remont kuchni w którym pomagał mi skończony.Jutro mamy iść na kolację do znajomych.Nie wiem czy on przyjedzie.Czuję niepewność,pomimo wspaniałego sexu,przytulania pocałunków on nie mówi czy wróci do mnie i do domu,chce pomóc bo syfon cieknie!

Witam. Wystarczy zadać jemu pytanie: czy przyjedziesz? i otwarcie porozmawiać i powiedzieć co Pani czuje wobec obecnej sytuacji. Rozumiem, że może się Pani obawiać porozmawiać z nim wprost, bo nie wiadomo co odpowie... powie, że nie przyjedzie... i co wtedy Pani zrobi? Przecież tego Pani nie chce... A więc: stanowczo, otwarcie, łagodnie. Odwagi. Niepewność tylko powiększa stan napięcia.

Witam Panią
To co jest ważne to fakt że Pani partner chce pomóc, może na ten moment w życiu potrafi się dookreślić tylko przez fakt że będzie pomagał bo syfon cieknie. Rozumiem że dla Pani trudne jest czekanie, bo już by Pani chciała wiedzieć czy będą Państwo razem itd. Sądzę że warto poczekać, poobserwować, dać drugiej stronie ponaprawiać ten kran, syfon czy cokolwiek, przyjdzie czas i na rozmowę i na bycie razem.
pozdrawiam
Anna Suligowska