Ujemny test ciążowy a brak miesiączki

Dzień dobry, mam problem. Od wrzesnia nie miałam miesiączki, wywołałam ją przez luteinę. jednak w kolejnych miesiącach również sie ona nie pojawiła, więc lekarz przepisał mi leki na wywołanie miesiączki. miesiączka pojawiła się 10 grudnia po tygodniu ustała i znowu się pojawiła na 4 dni. Dziś (tj. 29 grudnia) zauważyłam że ze sutków leci mi płyn, z wygladu przypomina mleko, ma biały kolor leci z obu piersi i gdy ja przycisne, leci z 3 ujsc, zrobiłam test ciazowy i wyszedł ujemny. choroba?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy najpewniej są wynikiem podwyższonego poziomu prolaktyny. Sugeruję konsultację ze specjalistą endokrynologiem, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszym postępowaniem diagnostyczno-leczniczym.