Umiarkowana szerokopodstawna, dokanałowa protruzja krążka m-kręgowego
Opis rezonansu L3/L4: Umiarkowana szerokopodstawna, dokanałowa protruzja krążka m-kręgowego z impresją na worek oponowy.Zmiany zwyrodnieniowe w stawach m-kręgowych.Dyskogenne ograniczenie prawego otworu m-kręgowego. L4/L5:Nieco asymetryczna na stronę prawą szerokopodstawna protruzja krążka m-kręgowego z umiarkowaną impresją na worek oponowy. Dysko- i osteogenne ograniczenie prawego otworu mkręgowego. Zmiany zwyrodnieniowe w stawach m-kręgowych. Dyskogenne przewężenie prawego otworu m-kręgowego

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Opisane w wyniku nieprawidłowości wskazują na zaawansowaną chorobę zwyrodnieniową. Wynik powinien zostać oceniony w oparciu o szczegółowe dane kliniczne przez specjalistę neurologa oraz neurochirurga.