Upławy i ból brzucha tydzień po miesiączce - czy to infekcja?

Witam , Mam 40 lat od jakiegoś czasu tydzień Po miesiączce mam uplawy brudno brązowe i od czasu do czasu pobolewa mnie brzuch. Czy to jest jakaś infekcja? Pozdrawiam

Na podstawie przedstawionych objawów nie jestem w stanie tego stwierdzić, proponuję wizytę u ginekologa