Upławy na tydzień przed miesiączką

Witam, Mam 20 lat , od około 2 miesięcy miewam około tydzień przed miesiączką upławy (wydzielinę) , która jest koloru brązowawego. Nic mnie nie swędzi , nie piecze , nie boli. Tylko ta wydzielina. Chciałabym się dowiedzieć co to może być. Dzisiaj zamierzam umówić się do ginekologa jednak chciałabym dowiedzieć się juz wcześniej. Proszę o pomoc Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Pojawienie się brązowej wydzieliny może być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u specjalisty ginekologa.