Uraz głowy, pourazowy krwotok podpajęczynówkowy

Dwa tygodnie temu miałem wypadek, konsekwencją którego był uraz głowy, pourazowy krwotok podpajęczynówkowy. Dziś jestem już w domu. Wszystkie zmiany się cofnęły jednak nadal piszczy mi w uszach bardziej w lewym. przed wypisem w szpitalu przebadał mnie laryngolog. audiometr wykrył niedosłuch przewodzeniowy obustronny Tympanoretia typ A obustronnie. Laryngolog stwierdził że to stan po urazie głowy, że żadnych zmian w uchu nie widzi i że to minie. Czy powinienem czekać aż stan ten ustąpi?

Witam.
Prawdopodobnie mogą to być następstwa urazu głowy. Niemniej jednak proponowałbym ponownie skonsultować się z laryngologiem, aby potwierdzić brak uszkodzenia ucha środkowego. Pozdrawiam