Uraz głowy w młodości oraz bóle głowy, zawroty i zaburzenia widzenia

Witam, kiedyś nabiłem się na bal.. i miałem dziurę w głowie tuż nad lewym okiem.. i to było na wakacjach na wsi.. a tam nie ma szpitala.. jest tylko przychodnia.. no i oni mi tam to zszyli bez prześwietlenia i ani nic.. i teraz gdy się zmęczę np. gram w kosza .. to mnie strasznie głowa boli -,- mam zawroty.. coraz więcej śpię w dzień a to rzadko mi się zdarzało.. nie kiedy mam na oczach czarne plamki. Co to może oznaczać ?

Witam! W tej sytuacji konieczne jest przeprowadzenie pełnego badania klinicznego, które zweryfikuje czy opisane objawy nie mają związku z urazem. Proszę zgłosić się do lekarza POZ który pokieruje diagnostyką.