USG jamy brzusznej u 47-latki

Witam zrobiłam dziś usg jamy brzusznej , na usg wszyła wzmożona perystaltyka jelit w lewym dole biodrowym owalna struktura 31,4x37,5 mm ,echo dodatnie czy to coś złego i grożnego .

Lek. Katarzyna Szymczak

Wykryta w usg owalna struktura wymaga dalszej diagnostyki, może to być guz zapalny, ropień, konglomerat jelit, nie można także wykluczyć guza nowotworowego, dlatego pilnie proszę udać się do lekarza!
Pozdrawiam