USG stopy po skręceniu kostki

Dzien dobry. Moj maz mial wykonywane usg kostki u stopy po jej skreceniu. Lekarz stwierdzil ze jest to powazna sprawa niecierpiaca zwloki bo uszczypala mu sie kosc i wiele innych. Meza nieustannie boli stopa, przestal uprawiac sport i zalamal sie... Doktor powiedzial ze pomoc moze tylko operacja i skierowal nas do innego lekarza przyjmujacego prywatnie. Mam jednak pytanie jak mozna w miare szybko w Lublinie zoperowac stope na fundusz? Gdzie sie udac? Do kogo? Prosze o odpowiedz i dziekuje z gory

Lek. Tomasz Budlewski

co do leczenia w Lublinie proponyuje udać się dolekarza ortopedy z tych okolic i wprost się zapytać co gdzie i jak najlepiej. sadze ze bedzie wtedy najbardziej precyzyjna odpowiedziec. sadze ze moze byc konieczne wykonanie mr stopy./