Ustąpienie dolegliwości ciążowych

mam 27 lat.jestem w 6-7 tyg ciązy.okres miałam 24 wrzesnia. u ginekologa była 6.11 i powieział że zaroek ma 8 mm i czynnośc serca określił na 123 uderzen.przed wizyta ustapił mi bol piersi a teraz ogólnie czuje sie juz lepiej stad moje pyanie. strasznie sie boje ze ciąza obumarła. (sugeruje sie ustapieniem objawów) poblewa mnie czasami podbrzusze i w dole krzyz i w pachwinie ale nie jest to bol bardzo uciązliwy. witzyte mam dopiero 8 grudnia... strasznie boje sie ze strace malestwo

Lek. Tomasz Budlewski

Dobrze, rozumiem Pani obawy, ale czy miała Pani jakieś objawy? tzn takie jak krwawienie? Jeśli nie daje to Pani spokoju proszę skontaktować się ze swoim lekarzem, co zapewne pozwoli Pani się uspokoić.