Usunięcie ósemek i ból gardła po połknięciu antybiotyku

witam. kilka dni temu mialam usuwane 3 osemki, dostalam do brania 3 razy dziennie antybiotyk. Pierwszej tabletki nie popilam bo krwawilo mi jeszcze z dziasel i od tamtej pory boli mnie przelyk. Podczas jedzenia gdy przelykam w okolicach klatki piersiowej odczuwam bol po prawej stronie? Co to jest.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie ma powodów do obaw. Proszę jedynie co to dużo pić.