Co znaczy uczucie rozdrobnionego jedzenia w przełyku i gardle?

Dobry wieczór . Od ponad 3 tygodni mam bóle i kłócia po mostkiem i w klatce piersiowej. Uczucie rozdrobnionego jedzenia w przełyku i gardle, puste częste odbijanie. Od 7 dni biorę 2x40 controloc , jem tylko gotowane od 3 tygodni .., pije siemię lniane. Czy te dolegliwości mogą być spowodowane refluxem? Początek był dosyć gwałtowny - zbyt dużo zjadłam i od tego czasu trwają dolegliwości . Jak długo trzeba zejść na efekty leczenia? pozdrawiam

Controolc zobojętnia kwas solny w żołądku utrudniając trawienie. Proponuję raczej miętę do picia 3 razy dziennie i raphacholin po każdym posiłku.