Usunięcie pęcherzyka żółciowego metodą laparoskopową a uczucie ucisku w klatce piersiowej

Witam, tydzień temu miałam usunięcie pęcherzyka żółciowego metodą laparoskopową, za 3 dni będą wyjmowane szwy ale już 3 dzień z rany po drenie wydobywają się niewielkie ilości płynu,- lekko żółtawy z odrobiną krwi, dodatkowo cały czas czuć dziwny ucisk w klatce piersiowej i szybko się męczę. Bardzo proszę o odpowiedź czy to przejdzie? pozdrawiam

Powinno ustąpić samoistnie, ale jeśli budzi to Pani niepokój należy wcześniej zgłosić się na kontrolę do poradni chirurgicznej.