Usunięcie znamienia z ręki i poparzenie płynem do czyszczenia toalet

Witam.Miałam usuwaną zmianę skórną z ręki.Jakiś dziwny bąbel.Parę dni przez zabiegiem podczas sprzątania wylało mi się na to trochę substancji do czyszczenia wc.Nie powiedziałam o tym lekarzowi,bo było mi wstyd.Lekarz dał to do badania czy badanie wykaze ze bylo to również poparzenie?

Witam,

Pierwsza sprawa: nie należy się wstydzić i raczej w rozmowie z lekarzem być szczerym, ułatwia to wzajemny kontakt i buduje poprawny stosunek lekarz-pacjent i daje podstawę do zaufania sobie nawzajem.
Druga sprawa: w badinage histopatologicznym można sprawdzić czy tkanki były oparzone. Jednak jeżeli było to znamię to liczy się raczej głęboki margines wycięcia i to powinno być przez histopatologa opisane bez problemu, a co z tym związane be∂zie można opisać jaka była to zmiana i czy radykalnie wycięta.