Usuwanie mięśniaków dopochwowo w znieczuleniu ogólnym

Witam. Kilka dni temu mialam usuwane mieśniaki dopochwowo w znieczuleniu ogolnym. W tym samym dniu wrocilam do domu. Na drugi dzien do tej pory mam problemy źoładkowo jelitowe . Boli mnie caly brzuch i jest wzdety nie moge nic jesc.Czasami czuje takie przelewanie Najbardziej boli mnie co jakis czas podbrzusze z lewej strony.Wspomne ze kilka razy biore paracetamol i ibuprofen. Co moze byc przyczyna narkoza? nerwy?:(

Witam panią, odpowiadam ze strony anestezjologicznej, obawiam się, że nie ma to nic wspólnego ze znieczuleniem, a raczej z przeprowadzoną operacją. Proszę zgłosić się z lekarzem, który robił pani zabieg.