Utkanie zmiany obecne ogniskowo w marginesie od strony części pochwowej

witam, bardzo proszę o interpretacje wyników hist. po konizacji metodą leep (nie mam dzieci chce mieć) 1. w materiale z kanału szyjki macicy :Mucosa canalis cervicalis normalis, 2. w stożku szyjki macicy, potwierdziło się, ze CIN III, do tego jest napisane: - średnica zmiany 12mm - stwierdzonio tapetowanie cew gruczołowych kanału szyjki, - utkanie zmiany obecne ogniskowo w marginesie od strony, części pochwowej, mam hpv16,cyt wyszła przed zabiegiem gr.III, proszę o odpowiedź, pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W celu pełnej interpretacji wyników badań dodatkowych konieczne jest zbadanie, zebranie pełnego wywiadu oraz ocena dotychczas zgromadzonej dokumentacji medycznej. Proszę zatem udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.