Utrata oparcia w rodzinie, zadłużenie a myśli samobójcze

Witam. Straciłem pracę, wyrzucili mnie z uczelni, zadłużyłem się na 60 000 zł i straciłem pieniądze, opuściła mnie dziewczyna, wyparli rodzice znikąd pomocy. Jak nie popełnić samobójstwa i co zrobić, żeby znaleźć w sobie siły na przebrnięcie przez te problemy?

Witam, proszę zgłosić się po pomoc. Coś jest przyczyna tych wszystkich problemów, warto najpierw zgłosić się do lekarza psychiatry, on Pana dalej pokieruje.