Utrata wagi u 24-latka

Witam, Piszę ponieważ zainteresowałem się problemem jaki od lat bagatelizowałem, a teraz powoli zaczyna zbliżać się do momentu kiedy się niepokoję. Jestem mężczyzną 24 lata, 185cm wzrostu i na dziś ważę 54 kilo... A jeszcze 2 miesiące temu było to 60 utrzymujące się od przeszło 6 lat. Jadam często i od niewielkich do dużych posiłków często znacznie przekraczając dzienne spożycie znacznie. A mimo to chudnę w dalszym ciągu. Nie choruje na nic, ale się martwię. Dziękuję za pomoc Marcin S.

Sugerowałabym Panu wizytę u lekarza i wykonanie pełnego pakietu badań. Fakt, że dobrze się Pan czuje nie świadczy jednoznacznie o braku chorób jeżeli występuje tak znaczący ubytek masy ciała.