Jak odzyskać węch na stałe?

Nie mam węchu od 3-4 lat, chyba po zabiegu endoskopowym zatok. Jak łyżkę 2 x paracetamol, to węch wraca na kilka godzin. Jak odzyskać go na stałe?

Aleksander Ropielewski

Nie ma sposobu na odzyskanie węchu, po jego utracie. Na pociechę mogę powiedzieć, że istnieje szansa, że komórki nerwowe się zregenerują, ponieważ neurony drogi węchowej mają dużą tendencję do regeneracji.