Uzależnienie od kradzieży

witam jestem uzależniona od kradżieży, cokolwiek weznę np.ze sklepu to odrazu sprawia mi to przyjemnosc, poprawia humor- niemoge przestac kraść, oszukiwaćto jest silniejsze odemnie , co robic czy sa jakies terapie , spotkania grupowe dla takich ludzi gdzie można sie wygadac, gdzie szukac pomocy

Dzień dobry,

Proszę udać się do psychoterapeuty na konsultacje, które być może zakończą się wspólną decyzją o podjęciu leczenia.
Pomoc może Pani uzyskać w ramach NFZ (np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego) lub prywatnie. W internecie dostępna jest również lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego wg miejscowości.

Dzień dobry, może się pani udać na konsultację psychologiczną do Poradni Zdrowia Psychicznego gdzie otrzyma pani informację na temat specjalistów lub grup zajmujących się tego typu problematyką i rozpocząć leczenie. Pozdrawiam.

Tak, są terapie tego typu zachowań. Proponuję udać się do specjalisty poznawczo-behawioralnego, który pomoże się Pani pozbyć problemu. Pozdrawiam.