Uzależnienie od leku uspokajającego

Witam! BIORĘ 15 LAT ELENIUM! Odstawiłem lek i jest katastrofa! Mija tydzien jest tragedia, nie dam rady.To co się dzieje to nie do opisania!! Co trzeba zrobic? Proszę o podpowiedz, co zrobic żeby było lepiej! Salomon.47.

Witam,
Z pana opisu wynika, że pan się prawdopodobnie uzależnił od leku. Proszę zgłosić się do lekarza specjalisty, w tym wypadku psychiatry, który zastąpi innym lekiem lek, który pan brał. Leku nie można odstawić nagle.
Pozdrawiam