Problemy z sennością i nerwica natręctw

Witam, moje problemy z sennoscia zaczęły się 2lata temu, miałem nerwice natrectw, dostałem lek o nazwie Paroxinor, w 7-8miesiacach brania było super, czułem potrzebę snu i szybko zasypialem, po odlozeniu leku z decyzji lekarza było gorzej, wiec lekarz powiedział aby leki brać nadal lecz nie działają już tak jak kiedyś... W czasie próby zaśniecia jestem nerwowy, próbuje myśleć o czymś relaksującym, w koło przychodzą te same myśli (nie jakieś samobojcze). Lek biorę rano (pół tabletki 20mg).

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji może okazać się konieczna modyfikacja dawkowania. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.