Niekontrolowane napady agresji, o których osoba nie pamięta

mam problemy ze snem, śpię po 2 godziny dziennie, lub potrafię spać 16 godzin i żaden budzik nie jest w stanie mnie dobudzić, w dodatku mam niekontrolowane napady agresji o których nie pamiętam, dopiero moja partnerka mówi mi o tym że krzyczałem, lub zaatakowałem ją, zacząłem ją dusić zamiast przytulić... Boję się samego siebie, rozważałem już opcje samobójstwa, jednak nie potrafię tego zrobić. Zapominam również najprostszych wyrazów i zapominam co chciałem powiedzieć... Nie wiem co się dzieje.

Dzień dobry!

Z pewnością jest możliwa poprawa Pana sytuacji, konieczny jest jednak osobisty kontakt ze specjalistą, zebranie większej ilości informacji i przeprowadzenie badań diagnostycznych. Proszę zgłosić się np. do Poradni Zdrowia Psychicznego.

Pozdrawiam!