Uzależnienie od Mefedronu

jestem uzalezniony od mefedronu biore go praktycznie codziennie od pol roku jak z tym skonczyc bez pomocy innych , czy to mozliwe ??? jezeli nie dalej bede w tym tkwil .

Mając na uwadze silny potencjał uzależniający mefedronu obawiam się, że bez pomocy psychiatrycznej (wsparcia farmakoterapeutycznego) nie będzie Pan w stanie odstawić tej substancji. Uważam, że naqwet uzyskując pomoc medyczną będzie Panu trudno wycofać się z zażywania tego preparatu w warunkach domowych choć nie jest to niemożliwe. Są leki działajce p.depresyjnie, które zmniejszają dolegliwości psychicxzne związane z odstawieniem mefedronu dostępne jedynie na rp. Poza lekarstwami bardzo potrzebne będzie Panu wsparcie i plan postępowania ustalony z psychiatrą.