Uzależnienie od mefedronu u chłopaka

jak pomóc chłopakowi ktory ma problem z mefedronem i niechce isc na żadne terapie i nieche skorzystac z zadnej pomocy?

jak nie chce, to nie skorzysta....odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Niestety, nie pomożesz chłopakowi póki on sam nie poczuje że tej pomocy potrzebuje, to że Ty widzisz problem wcale nie oznacza że on też go widzi. Żadna terapia nie pomoże jeśli ktoś nie będzie chciał skończyć z nałogiem- wyjście z tego jest bardzo trudne, wymaga samozaparcia, silnej woli i żeby to osiągnąć ktoś musi tego naprawdę baaardzo chcieć. Pozdrawiam, Monika