W jaki sposób mam leczyć przeziębienie i cieknący katar?

Witam,5 dni temu złapalo mnie przeziębienie, cieknacy katar, potem lekka temperatura, ból głowy osłabienie, po dwóch dniach objawy przeszły, natomiast zostało gardło, - nie boli. Mogę przelykac jest lekko napuchniete i zaczerwienione ale gdy oddycham słuchać szmery, szczególnie przy głębokim wdechu. Wydzielina ma odcień żòłtawy.-bezwonna. Biorę tylko co 4h lek ziołowy (pastylke)" tymianek i podbia"l. Ziołowa. Pytanie-kiedy mam zgłosić się do lekarza.I jak długo to może potrwać.czuje się dobrze ale gardło nie pozwala mi spokojnie oddychaćbo od razu kaszle gdy nabieram głęboki wdechjest to kaszelraczej mokry jak u palacza zaznaczam że nie pale

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza i nie czekać po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.