W jaki sposób mogę przytyć?

Dzień dobry! Mam problem z przytyciem, mam 18 lat 163 cm wzrostu i ważę 52 kg, chce przytyć ale zamiast tego chudnę co mam zrobić? :(
18 LAT ponad rok temu

Witam. By przybrać na wadze powinno się w ciągu dnia zwiększyć ilość przyjmowanych kalorii ok 350-500kcal.

Mgr Ewa Tomczyk Dietetyk, Wrocław

Witam,
proponuję zwiększyć spożycie produktów bogatych kalorycznie o małej objętości. Wspaniale sprawdzają się pestki dyni, słonecznika raz orzechy. Oprócz kilokalorii zawierają bardzo dużo witamin i związków mineralnych potrzebnych szczególnie w Pani wieku.
Można zwiększyć także podaż produktów zbożowych oraz nabiału.
Od czasu do czasu proponuję pić soki owocowe- nie rozciągają ścian żołądka i nie powodują uczucia pełności.