W jaki sposób podnieść puls przy bólach głowy i migrenie?

Witam od 5 dni mam okropny bol glowy... miewam migreny... ale teraz to przegiecie.. zawsze mialam 3 dni. Czuje sie fatalnie . Mam cisnienie 106/77 puls 51 czy jest prawidlowe? Jak mozna podniesc puls by nie czuc sie tak slabo?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane wartości ciśnienia i pulsu właściwie są prawidłowe. Chyba, że na co dzień miewa Pani znacznie wyższe? Opisany ból głowy, jeśli miewa Pani migreny, może być wynikiem napadu. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który zaleci właściwe leki.