W jaki sposób ułatwić starania o ciążę?

Witam. Od ponad roku staram się o dziecko.Wyniki męża dobre.Moje badania tez ok oprócz hormonów. Pan doktor wytłumaczył mi że pomiędzy jednymi a drugimi jest jakaś różnica.Jednego jest trochę za mało a drugiego za dużo.Powiedział że moja komórka jajowa ma grubszą otoczkę niż powinna być i dlatego plemniki mają utrudniony dostęp aby się przedostać.Czy to możliwe?Przez 3m-ce mam brać inofolic co ureguluje hormony i ułatwi zajście w ciążę, acard i Clostilbegyt. Wszystko 1h po jedzeniu.

Piotr Pilarski

Jest to prawdopodobne. Z opisu wynika, że postępowanie jest prawidłowe.

Pozdrawiam.