W którym jestem tyg. ciąży, jeśli do zapłodnienia doszło 17 czerwca?

witam, chciałam się dowiedzieć w którym jestem tyg. ciąży jeśli do zapłodnienia doszło 17 czerwca ponieważ mój ginekolog nie potrafił określić wieku ciąży na dzień dzisiejszy

Lek. Marta Gryszkiewicz

A skąd Pani wie że doszło do zapłodnienia 17 czerwca? Potrzeba więcej danych do wyliczenia wieku ciążowego. Najlepszą metodą określenia wieku ciąży są parametry w bad. USG zestawione z informacjami z wywiadu (data ostatniej miesiączki i jej charakter).