W trakcie obserwacji szpitalnej utrzymujące się dolegliwości bólowe, odpowiadające na placebo

Znajomy dostał wypis z szpitala w którym jest napisane w epikryzji; "...w trakcie obserwacji szpitalnej utrzymujące się dolegliwości bólowe, odpowiadające na placebo. " w przypadku wizyt u lekarzy różnych specjalności jak będą go traktować? Czy będą chcieli go leczyć i traktować poważnie. Znajomy nie zgadza się z wypisem bo zorientował się ze dostaje inne leki. Konsultacje z psychologiczne wyszła prawidłowo. Został wypisany z szpitala bez diagnozy bólu brzucha.

Dzień dobry,

Najlepiej jeśli porozmawia ze swoim lekarzem prowadzącym, który wytłumaczy mu diagnozę i sposób leczenia. A lekarze innych specjalności będą traktować go jak pacjenta.