Wciśnięta łękotka po urazie nogi po wypadku

Witam, 6 miesięcy temu miałam operacje nogi po wypadku,miałam roztrzaskaną górną część kości piszczelowej tuż pod kolanem,mam wszyte dwie blaszki po zew. i wew.stronie nogi i 10 śrub ,3 miesiące miałam nogę w gipsie a teraz już 3 miesiące rehabilitację .Po ćwiczeniach nie ma większej poprawy gdyż zginam tylko do 90 stopni, dalsze zginanie jest nie możliwe gdyż ból jest bardzo duży.Fizjoterapełta powiedział że mam łąkotkę wciśniętą i dlatego nie mogę zginać.Co teraz ?Proszę o radę. Beata

Rozpoznanie zablokowanej łakotki bez rezonansu magnetycznego lub choćby usg jest dosyć "odważne" bo terapeuta nie ponosi odpowiedzialności, rozległość stabilizacji świadczy o stopniu uszkodzenia kości a operacja nie odtwarza nowego kolana tylko ogranicza lub częściowo odwraca skutki nieszczęśliwego wypadku. Wypada udać się do kontroli wykonać rtg i zapytać lekarza operującego jak wyglądała powierzchnia stawowa bo przy takich urazach jest ona b często zniszczona i nie udaje się jej w pełni odtworzyć i tu może tkwi problem.