Powrót do treningów po urazie kości ramiennej

Witam pod koniec stycznia doznałem poważnego urazu kości ramiennej. Mianowicie kość pękła mi w 4 miejscach i przycisnęła nerw. Przed wypadkiem aktywnie cwiczyłem na siłowni. Tu rodzi sie pytanie ponieważ 24 Stycznia przeszedłem operacje podczas której kości zostały złożone przy pomocy tytanowej płytki i 10 śrub. średnio po jakim czasie kości zrastają się na tyle by wrócić do treningów? Rozumiem iż każdy przypadek jest inny ale chodzi mi o określenie delikatnie czasu czy to będzie rok czy więcej?

Renata GrzechociĹska

Nie można jednoznacznie powiedzieć ile czasu upłynie do całkowitego wyleczenia. Myślę, że około pół roku to napewno. Proponuję zadbać o prawidłową rehabilitację.