Widoczne żyłki na klatce piersiowej i bokach brzucha a możliwa ciąża

Mam problem, 3 miesiace temu doszlo do zblizenia bez wytrysku 5 testow ciazowych nehatywnych ostatni tydzien temu, okres w 37 dniu cyklu normalny a boli mnie w dole brzucha jak naciskam i widac mi strasznie zyly na klatce piersiowej i bokach brzucha mozliwa ciaza? Brak innych objawow

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Może Pani wykluczyć ciążę. Nie ma powodów do niepokoju.